آخرین به روزرسانی این مطلب مهرماه1392

سلام به همگی

امیدوارم که حالتون خوب باشه ، و با خوندن این پست از این وب سایت بیچاره دلسرد نشین .....

الان میگید دوباره میلاد شروع کرد به داد زدن و حنجره پاره کردن .

نه بابا جون ، میلاد تو مالزیه و خودش همه اینها رو بلده ، فقط داره واسه شما مینویسه ، فقط بگو خدایا این نعمت وب نویسی رو از میلاد نگیر . الهی آمین .

سالهای خیلی زیادی هست که وب مینویسم ، البته فقط در زمینه اطلاع رسانی به هموطنان در مورد زندگی خودم و شرایط و موقعیتم ، برای کسانی که میخوان بیان پیشم ، حالا یا برا تحصیل یا برا زندگی و تفریح ، ولی روز به روز اشتیاقم برا این کار بیشتر میشه ، حالا نمیدونم از اینه که همسرم اینقدر تشویقم میکنه ؟

یا از اینه که هر روز مهربونهایی مثل شما میان مطالب منو میخونند ؟

ولی به نظر من دومی بیشتر تر .....

حالا برین کیف کنید .

شوخی کردم اولی بیشتر تر تر تر تر .

خوب بگذریم

من همین طور که عاشق وب نویسی هستم ، همونطور هم عاشق خوندن وب دیگران نیز هستم ، مثلا بعضی از مواقع کسی میاد و لطف میکنه در وبلاگ یا وبسایت حقیر ما نظر میذاره و در کنارش هم ادرس وبشو برام میذاره ، باور کنید اگه تا ساعت 5 صبح هم شده میمونم و سایش رو میخونمش .

ولی اخرش یادم میره براش نظر بنویسم.

این هم از خاطره خوش وب خونی ما .

امیدوارم همه دوستان ، چه در ایران و چه خارج از ایران ، که لطف میکنند و دست نوشته های منو میخونند ، براشون خسته کننده نباشه ، در این مورد هم اگه کسی پیشنهادی داشت میتونه برام ارسال کنه .تا من طبق نظرات شما پیش برم .

حالا الان طرف میگه : بابا میلاد جان ، این پست مختص نوشتن کار و اشتغال در مالزیه اینها چیه که مینویسی ؟

اینها همرو گفتم که به یک نکته و یک مشکل برسم و گره این مشکل رو براتون باز کنم .

خیلی وقتها یه چیزهایی تو مالزی میبینم و میشنوم و میخونم ، که اون لحظه احساس میکنم شاخ هام از سقف خونه زده بیرون و خانمم داره میگه خدایا کمک کن .

ببینید دوستان خوبم ، بعضی مواقع که یک کم این درس و زندگی به آدم اجازه میده ، میرم تو سایت دوستان و مدیرانی که مثل من اطلاع رسانی میکنند به دانشجویان ایرانی برای تحصیل در مالزی، فقط و فقط به خاطر نوشتن یک خسته نباشید زیر مطالبشون و استفاده از تجربیات خوب این دوستان .

در حین همین کار ثوابی  که دارم انجام میدم ،  تو همین سایتها یه چیزهایی مینویسند که اگه یه دانشجویی بهترین شرایط رو تو ایران داشته باشه ، همه رو ول میکنه میاد مالزی .

من اینجا اسم سایت یا شخص خاصی رو نمیارم .

ولی این رو بگم که یه روز یکی از سایتهایی که کارش اعزام دانشجو بود ، یک قسمتی از سایتش نوشته بود :


توجه توجه : اخذ پذیرش در مالزی با اخذ مجوز 30 ساعت کار در هفته با درآمد ماهیانه حداقل 500 دلار .

این حرفها و چرندیات ( Sorry ) میدونید کی رو اذیت میکنه ؟


اون کسی رو اذیت میکنه که داره صادقانه به هموطنان کمک میکنه و اطلاعات رو صادقانه بهشون میگه و خودش توی مالزی هست و داره شرایط رو از نزدیک میبینه .و واقعا جای تاسف هست که به خاطر 2 شاهی پول ، این همه دروغ میگن .اگه واقعا اینجا توی مالزی  هم بشه درس خوند و هم ماهی 500 دلار پول گرفت که الان از همه کشورها و ایران به مالزی میومدند.

اینجا از همه مدیران و اشخاصی که در کار اعزام دانشجو به مالزی کار میکنند ، اول از همه تشکر میکنم که دارن به هموطنانشون کمک میکنند و خواهشا در خواست میکنم که از این حرفها و مطالب ننویسند ، چون واقعا در اکثر موارد با زندگی و آینده جوانان عزیز ایرانی بازی میشه .


چندین دانشجو در مالزی رو دیده بودم که به من میگفتن ما کارمون چند روز دیگه درست میشه .

بهشون میگفتم کار چی ؟

میگفتند شرکتی که برامون پذیرش گرفته ، گفته براتون مجوز کار میگیریم که بتونید اونجا خرج تحصیل و دانشگاهتون رو در بیارین .

اولش خنده ام گرفت ولی از پیششون که رفتم کلی دلم براشون سوخت که بنده های خدا به چه چیزهایی دلشون رو خوش کرده اند .

خوب بگذریم ....

حالا وبسایت راهنمای جامع تحصیل و زندگی در مالزی  با مدیریت میلاد ، نظرش در مورد کار چیه؟

ببینید دوستان خوبم ، به هیچ عنوان به امید کار کردن نیائید مالزی ، یعنی اصلا فکر نکنید که : میریم مالزی و آخر هفته ها کار میکنیم خرجمون در میاد و از این دسته حرفها .

امیدوارم که همه کسانی که به این نیت دارم میان مالزی این پست رو مطالعه بکنند .

واقعا اگه میخوائین بیائین مالزی ، ابتدا به فکر هزینه های دانشگاه و زندگی در مالزی باشید ، حتی یک درصد هم به کار کردن در مالزی فکر نکنید .

به دلایل زیر :

اولا همه ما ایرانیها اولین بارمونه که داریم به زبان خارجی درس میخونیم ، شاید از هر 100 نفر 2 یا 3 نفر مقطع قبلی رو به زبان انگلیسی خونده باشند ، به همین دلیل وقتی استاد یه درسی به شما میده باید 3 برابر یک انگلیسی زبان درس بخونید تا بتونید یه نمره قابل قبول بگیرید .

یعنی اگه ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر سر کلاس باشید ، ساعت 4 هم باید بری درسی رو که استاد گفته 2 ساعت لغات جدیدش رو ترجمه کنید و 3 ساعت بخونید و تازه بفهمید چی به چیه و با تبر بکنیدش تو مغزتون ، که باز هم وقت کم میارین .

پس کی میخواهید کار کنید ؟

حتی گول مدرک آیلتس و تافل رو که میگیرین نخورید ، چون اینجا اگه 1 ساعت برا یه درسی وقت کم بذارین نمیتونید درس رو پاس کنید و دوباره باید روز از نو روزی از نو و شهریه همون درس از نو .

مثلا طرف میاد به قول خودش با هزار بدبختی کار پیدا میکنه ، ماهی هم 1000 رینگیت ، خوب این آقا یا خانم از درسش زده و رفته کار .

شب امتحان هم که میشه حسابی میخوابه و فردا میره سر جلسه امتحان ، یک ماه بعد که جوابهاشون میاد ، میبینه 5 تا درس افتاده .

حالا هر چی از اول سال کار کرده باید بده به جای شهریه همون درسها و از اول درسها رو بخونه .

این واقعا ارزش داره ؟

اصلا بذارید خیالتون رو راحت کنم ، دولت مالزی به هر دانشجوی خارجی که در مالزی داره درس میخونه ، مجوز کار نمیده و کار کردن برای یک دانشجو در مالزی ممنوعه 

برادر من

خواهر من

تو مالزی اگر هم کار باشه با وضعی که دارین وقت کار کردن نداری ، پس به امید کار کردن نیائید مالزی .

از طرفی هم چون شما دانشجو هستین کار کردن با ویزای دانشجویی در مالزی ممنوعه ، پس به امید کار کردن نیائید مالزی .

اگه غذای بیرون رو نخوری و بخواهید تو خونه اشپزی کنید ، این هم حداقل روزی یک ساعت وقت میخواد ، باز هم وقت کم میارین برا درس خوندن و برا کار کردن دیگه وقتی باقی نمیمونه ، پس به امید کار کردن نیائید مالزی .

اینجا اگر هم به کارگر نیاز باشه اول دست این همه مالائی رو که بیکار هستند میگیرند میبرن سر کار نه شما رو ، پس به امید کار کردن نیائید مالزی .

اگه واقعا کسی میخواست کارهای پذیرشتون رو انجام بده و بهتون گفت براتون کار هم جور میکنم ، باور نکیند ، چون اون باید خودش بدونه که دانشجو وقت نداره و در مالزی هم کار نیست، پس به امید کار کردن نیائید مالزی .

با حرف اون آقای استاد هم که بهتون گفته کار براتون جور میکنم ، میرین و یک ساعت رو مخ مامان بابا ها بالا خره راضیشون میکنید ، 10 میلیون پول میگیرید و میائین و بعد از یک سال پوله تموم میشه و کار هم ردیف نشده و درستون هم نصفه نیمه مونده و مدرک نگرفتین ، و منتظرین که طرف زنگ بزنه آقا بیا کارت جور شده ، حالا یا 10 سال بعد زنگ میزنه یا اینکه اصلا دیگه سراغتون رو نمیگیره چون خودش میدونه چطوری بیچارتون کرده ، پس به امید کار کردن نیائید مالزی.

دوستان خوبم ، اینها همه عین واقعیت بود که بهتون گفتم ، اگه واقعا دارین میائین مالزی ، حتی رو یک تومان پول هم که بخواهید تو مالزی دربیارین حساب نکنید .

ولی

ولی ولی

ولی در کنار همه این چیزهائی که گفتم ، چندتا نکته مهم هم بگم ، و یک کم روحیتون رو شاد کنم ، ببینید دوستان مهربون و خوب میلاد ....

اگه واقعا آدم  زرنگی باشی و زبان انگلیسیتون هم خوب باشه ، و در کنارش یک حرفه ای بلد باشید ، میتونید یه کوچولو کار کنید و از حرفه تون استفاده کنید ، با یه کمی درامد که کمک خرج زندگیتون باشه .نه اینکه کل هزینه هاتون رو دربیارین .البته این کاری که میگم آزاد هست ، نه اینطوری که برید توی شرکت و پشت میز ینشینید .

حالا فرق نمیکنه خانم باشید و یا آقا ؟

این دیگه به مجوز هم نیاز نداره .

برای مثال :

من یک خانم میشناسم اینجا که الان داره درس میخونه ، تو ایران هم کار آرایشگری میکرده و در مورد حرفه اش واقعا خیلی زرنگ بوده ، الان هم تو مالزی رفته با یکی از آرایشگاه های نزدیک خونشون ، البته وقت هایی که بیکاره اونجا کار میکنه ، واقعا خوشبختانه این قدر تو حرفه خودش کارش درست بوده و ماهرانه که به قول صاحب آرایشگاه ، از روزی که خانم X از ایران اومده مالزی و اومده تو این آرایشگاه ، درآمدشون 2 برابر شده و مشتریها دیگه میان از یک ماه پیش وقت میگیرن.

ببینید ، الان یارو کلی از دستش راضیه و براش درصدی هم کار میکنه ، از یه طرف هم کلی از هزینه هاشو در میاره و هم اینکه با حرفه و اخلاق خوبی که دارن ، پرچم ایران عزیز رو بالا نگه داشته .

امیدوارم که روز به روز کارش بیشتر رونق بگیره .

یک نفر دیگه میشناسم که کار تعمیرات کامپیوتر انجام میداده توی ایران و اینجا اگهی میزنه و برای ایرانیانی که کار تعمیراتی دارند انجام میده یه مقداری به هزینه هاش کمک میکنه .

یکی دیگه هم میشناسم که کار برنامه نویسی انجام میداده ایران و اینجا برای ایرانیانی که نیاز دارند انجام میده .

الان یه کم امیدوار شدین درسته ؟

آره ، کار کردن به صورتی که گفتم هم امکان پذیره و هم اینکه تقریبا خوبه .

ولی انصافا روی همین یه ذره کار کردن هم اصلا حساب نکنید و ، سعی کنید همه هزینه ها رو از ایران بررسی کنید و با حساب دقیق بیائید .

و این رو هم بگم که ما ایرانی ها هر جای دنیا که باشیم همیشه جز آدمها و قشر مرفه بوده ایم و زیر بار زور هیچ کسی هم نمیریم و دوست نداریم کسی تحقیرمون کنه .

آیا واقعا این درسته که یک دانشجوی ایرانی ، خوش تیپ و خوش اخلاق از یک خانواده اصیل ایرانی ، بلند شه بیاد مالزی و بره تو یه رستوران کار کنه و ظرف بشوره؟

آیا واقعا به خودمون اجاره میدیم که یک مالزیایی که تا دیروز پابرهنه میرفت تو خیابون ، بیاد بهمون دستور بده که فلان ظرف رو بشور و فلان وسیله رو سرجاش بذار ؟

واقعا این چیزها برا ما ایرانی ها بخصوص قشر دانشجو غیر قابل هضمه . کار کردن بد نیست ، یکی از دوستان خودم توی ایران توی رستوران کار میکرد و حتی ظرف هم میشست ، این کار کردن ها بد نیست ، من منظورم از بدی اینه که ، اگه واقعا میخواهید بیائین مالزی ، یه کارهایی بکنید که به طور بهتری مردم مالزی به ایران و ایرانی بودنتون نگاه کنند .

اگه واقعا میخوائید بیائین مالزی و از این کارها بکنید ، انصافا مالزی نیائید .

و در همون مملکت عزیز خودمان بمونید . و نکته دیگه اینکه دوستانی که سوال میکنند ما ویزای کار مالزی رو میخواهیم لطفا به هیچ عنوان از این سوالات نپرسید چون توی مالزی کار نیست و به هسچ کس ویزای کار نمیده .

ولی اگه واقعا یک حرفه ای دارید که به شخصیت ایرانی و یک دانشجو بخوره و زبان انگلیسی هم خوب بلدین و زرنگ هستین ، من بهتون میگم که کجا برین و چیکار کنید .تا یه خورده بتونید کمک خرج زندگیتون باشید .

و در اخر اینکه به امید کار کردن به مالزی نیائید .

این تیکه اخریش باز هم حالگیری بود نه؟

نه دوستان ، خواهش میکنم اگه جاهایی از این سایت من داغ میکنم و داد میزنم و حنجره خودم رو پاره میکنم و یک سری حرفهایی میزنم که به شخصیت این سایت نمیخوره ، فقط و فقط به خاطر شماست و دوست ندارم با فکر بسته بیائین مالزی .

از طرفی هم همون طور که خدای بزرگ در این کشور غریب به من همسرم توفیق این رو داده که به بندگانش خدمت کنیم ، دوست داریم که این رسالت رو با صداقت و شفافسازی کامل در همه موارد زندگی و تحصیل در مالزی به اتمام برسونیم .

امیدوارم که مور قبول درگاه حضر ت حق و بندگانش واقع بشه .

و امیدوارم که نوشته های پیش و پا افتاده من تا حدودی براتون مفید باشه تا انشاءلله با فکر باز بیائین و مثل همیشه با ذهن و هوش ایرانی پرچم ایران رو با نگه داریم . نه تنها در مالزی بلکه در همه جای دنیا .

به امید اینکه همه ایرانیان عزیز در سراسر دنیا بتونند با شخصیت و عزت و شرف ایرانی و ایرانی بودن و در کنار همدیگه بودن ، پرچم ایران رو بالا نگه دارند و خودشون و خانواده هاشون رو سربلند کنند .

موفقیت شما ایرانیان سراسر دنیا ، آرزوی قلبی من و همسرم .

یاران خوبم ،لطفا در قسمت نظرات که زیر همین پست هست سوال نپرسید و فقط نظرتون را بنویسید ، هر سوالی براتون پیش اومد ، از طریق ایمیل ارسال کنید ، چون در قسمت نظرات سوالها جواب داده نمیشه و این قسمت فقط برای نوشتن نظرهای خوب شما در مورد این پست هست که من بدونم این مطلب براتون مفید بوده یا نه.پیشاپیش از نظرهای گرمتون ممنونم.

+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
آدرس سایت:
عنوان:
 
+/- نظر ها
افزودن جدید
amiir hossein  - behtaraz in ham miishe   |2010-04-04 02:45:55
salam va khaste nabashid khob nemishe dar mored kari ke alan shoma darid anjam
midid nazari bi enteha dad motmaaenan matalebe shoma ke sadeghane dare bayan
mishe zendegi afrade ziyadi ro taghyir mide va shayad shoma khodetoon nadoonid
che komaki darid mikonid va har kas ke mataleb shoma romikhone be har jayi ke
mirese faghat va faghat be khater shomast nemishe kari ke shoma mikonid tarif
kard chon ghabel vasf nist tashakkor az matalebetoon
ba sepase faravan az
shoma
mahshid  - thank`s   |2010-04-17 03:27:58
سلام به همراه ایرانیان
آقا میلاد باز هم
تشکر بابت مطالب بجا، مفیدو ارزشمندتون.
فرید  - تشکر   |2010-04-17 15:19:56
سلام
از اینکه یک ایرانی متعهدی واقعا ازت
ممنونم
اگه شد واومدم مالزی اولین کارم اینه
که بیام روی ماهتو ببوسم

مصداق تویی آیت
زرتشت کهن را
ای نیک به گفتار و به پندار و به
کردار
به امید دیدار
رويا عليخاني   |2010-04-19 00:19:59
سلام آقا ميلاد
اميدوارم كه شما و همسرتون
هميشه سالم و شاد و موفق باشيد. از اطلاعاتي كه
در سايتتون نوشته بوديد كمال استفاده رو بردم
و تشكر مي كنم و فقط ميگم انشاءاله كه هميشه
خير ببيني.
خدا نگهدارت
ناشناس   |2010-05-02 12:20:54
خداوند خيرت بدهد
hesam   |2010-05-11 05:12:35
god Bless you & your family(((:
Afshin   |2010-05-28 22:33:17
خیلی ممنون که راهنمایی هایی به این
خوبی
میکنید
h   |2010-07-01 10:19:05
ensafan kheily adame khubi hastin
مرتضی  - خسته نباشی   |2010-07-01 12:52:35
میلاد جان دستت درد نکنه واقعا خسته نباشی من
کارشناسی ارشد دارم و خانومم دندانپزشک است
می خوام ببینم کار دندانپزشکی ایشون می تونه
انجام بده
ریحانه   |2010-07-09 20:06:33
سلام رشته من معماریه میخوام به مالزی بیام
ومدرک لیسانس بگیرم ومیخوام هزینه ام کم باشه
نمی دونم چیکار کنم لطفا راهنمایی ام کنید
mp  - خيلي آقايي.   |2010-07-18 18:52:19
از راهنمايي هايتان سپاسگذارم.هيج اطلاعاتي
را در خصوص مالزي اينگونه كامل نديدم.آرزوي
موفقيت براي شما و خانواده.
سعیده  - سلام   |2010-08-05 22:34:15
میلاد جان بازم مرسی مرسی مرسی
می خواستم
بدونم پوشش برای خانم های مسلمان توی
دانشگاههای اونجا معمولا چه جوری
امین   |2010-08-08 10:44:36
ممنون..خیلی علی بود. یه سوال برام پیش اومد.
اگه کار با ویزای دانشجویی ممنوعه چطوری میشه
کار کرد؟ به نظر میرسه این زیاد مهم نیست.
احیانا جریمه ای هم داره یا نه؟ در این مورد
توضیح بدین ممنون میشم.
مهران  - کاردانی به کارشناسی   |2010-08-09 11:07:11
با سلام
بنده فارغ التحصیل کاردانی عمران و
کارشناس اخراجی مدرک لیسانس عمران ( به خاطر
درگیری لفظی با حراست دانشگاه به خاطر پوشیدن
تی شرت آسیستین کوتاه) هستم...میخواستم بدونم
با معدل کاردانی 14.5 می تونم در مالزی ادامه
تحصیل بدم و هزینه تحصیل چقدره؟
در مطالبتون
طریقه تحصیل رو دیدم اما شرایط و هزینه مقطع
کاردانی به کارشناسی رو ندیدم..
متشکر می شم که
جواب رو به ایمیل من بفرستید
شیرین  - من می تونم   |2010-08-23 13:38:42
سلام آقا میلاد خست نباشی. واست کلی دعا کردم.
من 23سالمه الان مئیر مالی شرکتمون هستم ,زبانم
اصلا خوب نیست اما به استعدادو توانایهام شگ
ندارم. من دارم میام برای زندگی و کار وتا
زبانم خوب نشه دانشگاه نمی رم آره باید یکسال
از جیب بخورم تا زبانم خوب بشه اما دنبال کارم
و برای شروع بر خلاف نظرتو کارو عیب نمی دونم
شده رستوران کار کنم می کنم اما یکسال بعد
دوباره کار مالی انجام می دم
اگر می تونی واسم
کار پیدا کنی خبرم کن خواهش می کنم PPPPPLLLLZZZZ
ناشناس   |2010-09-04 10:30:46
آفرین به ایرانی مهربونی مثل شما
ژوان   |2010-09-08 18:11:51
میلادعزیز
من لیسانس جهانگردی دارم.مدزک
مدیر فنی دارم و توی ی آژانس هواپیمایی مشغول
کارم.فکر می کنی اونجاهم بتونم تو حرفه ی خودم
کاری پید کنم؟اصلا ممکنه بتونم تو زمینه ی کار
خودم کاری پیدا کنم؟
ضمیمه:ایمیل مفصلمو هم
تقدیمت میکنم
peyvand  - kheiiili goli milad jan     |2010-09-10 12:05:26
سلام آقا میلاد گل و گلاب .خیلی ممنون
ازراهنماییتون خیلی عالی بود.خدمت خانمتون هم
سلام برسون .به امید دیدار
عليرضا  - کار در مالزي   |2010-10-06 12:24:14
با عرض سلام و خسه نباشيد.
حرفاتون به نظر
منطقي و درسته.چون ايران خودمونم اگه کسي کار
کنه نميتونه توي درساش خوب پيشرفت کنه.اما يه
سوال؟ شما خودتون پس کجا کار ميکنين؟ ما هر
چقدرم پول بياريم بالاخره اونجا تموم مي
شه.يعني رو گنج ننشستيم که هر دفعه يه تيکشو
بفروشيم تمام هزينه هامونو پرداخت کنيم.يعني
تحصيل تو مالزي فقط مال بچه مايه داراست؟؟ اين
همه ادم ميره مالزي همشون از خونوادههاي
ثروتمندين؟؟
مینا  - تشکر   |2010-11-01 10:12:00
جناب آقای میلاد سلام
امیدوارم تمام
لحظاتتان زیبا و زیباتر شود*
از راهنمایی
هاتون یک دنیا متشکرم برایتان آرزوی بهترین
زندگی را کنار همسر گلتان دارم. بای
ali  - I love you milad     |2010-11-06 22:20:40
میلاد جان اول یه گلگی
چرا این انگلیسی
نمینویسه؟!!
بعد اینکه دوستت دارم از اینکه
صادقی
راستش من دارم همزمان هم برای امریکا
اپلای میکنم اینجا هم که برای یو تی ام اپلای
کردم فوق عمران
من سه تا مقاله دارم و چند تا
هم از استاد های امریکا یه قول هایی به من دادن
(البته فقط حرفه ها)
حالا چرا دارم اینا رو به
شما میگم؟
خب من برای فرار از سربازی دارم
میام مالزی راستش
بگو چرا؟!
اهان،من تااخر
برج ده امسال باید دفترچه سربازی امو پست کنم
یعنی برای سال دیگه حدود برج دو -سه سربازم
بدبختم مفلسم و.....
حالا ولش کن اگه پذیرشم از
یو تی ام بیاد تا اذر فک کنم میام مالزی و از
معافیت تحصیلی استفاده میکنم .
سئوالم چیه؟!
الان که دارم اقدام میکنم برای امریکا سال
دیگهع تو اردیبهشت و خرداد جوابش میاد که برای
تیرش رفتنی هستم به امید خدا یعنی موقعی که
سربازم !!!!!!!!!!!!!!!!!
اما سئوالم . میتونم بیام
ثبت نام کنم تو یو تی ام بعد فاندم که امریکا
امد مستقیم برم امریکا ؟! راستش دوست ندارم
برگردم ایران مخصوصا برای هزینش و بلیط و .....
اگه نه یا اگه اره؟
راه حلش چیه؟
سربازیم این
نیما   |2011-01-10 23:08:21
سلام میلاد جان.
فقط میخوام یه یزی بهت بگم که
واقعا لایقشی:
ددددددممممممتتتتتتت
گگگگگرررررمممممم
mahta   |2011-01-13 01:59:51
vaghaaaaaaaaaaaaaaan mamnoon azat
mamaaaaaaaaaaad  - aghayeeeeeee   |2011-02-25 20:20:36
agha khily hallllllll dady
koja body ta hala???!!
]
حامد و اميد  - تشكر   |2011-04-15 15:18:11
سلام گرم من و برادرم رو پذيرا باش و خالصانه
برات آرزوي موفقيت ميكنيم.
لطفی  - تشکر   |2011-04-16 00:41:21
واقعا خسه نباشی آقا میلاد.اطلاعاتی که میدید
خیلی مفید و کاملن.مرسی
mini   |2011-05-07 11:13:42
واقعا ممنون از راهنمایی های خوبت
خدا اجر
این کاراتو بهت بده
مهدي منفرد   |2011-05-27 19:36:02
خدا خيرت بده ،واقعا كه خيلي كارت درسته،كاش
همه ايرونيا اين چنين باغيرت و وطن دوست بودن
محمدرضا  - واقعا ازت ممنونم   |2011-06-09 11:13:37
بازم میگم واقعا ازت ممنونم مطالبت فوق
العاده کاری و مفیده با تشکر فراوان
شهرام غلامی  - خیلی باحالی   |2011-06-13 16:45:14
دوباره سلام میلاد جون
عاشق یه رنگی و رک گویی
و صداقتتم.
راستی خودتم دانشجویی؟
شهرام  - تشکر   |2011-07-15 14:59:01
آقا میلاد معلومه ادم واقع بینی هستی،واقعا
خسته نباشی،به خاطر ارهنمایی های مفیدت تشکر
میکنم.
به اتفاق خانواده زندگی خوبی داشته
باشید.
هومن  - راهنمایی در مورد کار در مالزی   |2011-08-31 02:42:41
سلام اقا میلاد ازتون تشکر میکنم از اینکه وقت
میزارین واسه ما
فقط یه سوال
شما نوشتین که
کار تو مالزی ممنوعه اگه کسی بخواد کسی یه جا
بصورت قاچاقی کار کنه دیپرتش نمیکنن؟

مرسی
علی   |2011-09-03 21:33:19
ممنون از راهنماییتون
saeed mazhar   |2011-09-04 18:05:50
dadash har chi az khoda mikhay behet bede
علي  - تشكر   |2011-09-10 21:35:19
اقاميلاد خيلي تشكر واقعااستفاده
كرديم.ميخوام بيام كمكم كن
مهرزاد  - تشکر   |2011-09-19 15:02:58
خسته نباشید.مثل همیشه عالی بود.
آرزو غلامی  - اعلام نظر     |2011-10-18 06:48:07
سلام
واقعاً خسته نباشید
خیلی بهم کمک
کردید
واقعا ازتون ممنونم
خداقوت
حمید(سامان)  - تشکر   |2011-10-24 04:41:01
میلاد عزیز بازم ممنون....جیزهای زیادی ازت یاد
گرفتم..به امید دیدارت ..
shadi adiban   |2011-10-29 05:40:41
kareton kheili alie
dasteton dard nakone
لیلا  - تشکر   |2011-11-04 03:01:22
سلام.هم تشکر ک صادقانه مینویسی هم آرزوی
موفقیت
راضیه بصیر  - تشکر   |2011-11-06 02:43:31
از راهنمایی های کاملتان متشکرم.من نمی
دونستم برای آمدن به مالزی چه شرایطی وجود
دارد. امیدوارم شما و خانمتان موفق و شاد
باشید.
امين  - موافقم   |2011-11-13 15:56:19
بعنوان كسي كه نزديك به 4 سال در مالزي زندگي
كرده با اين قسمت از حرفاي ميلاد صد در صد ( 100% )
موافقم.
arezoo   |2011-11-16 00:42:03
امیدوارم بهترین ها توی دنیا برای شما باشه که
انقدر خوب و صادق و ماه هستین.ولی کاش پول
داشتم و می تونستم بیام تا آلبومم و بدم بیرون
آخه اینجا اگه بخونی خفت میکنن
موسی فروز امندی   |2011-11-24 03:28:53
سلام من در مالزی دانشجو هستم...
از حرفاتون
خیلی خوشم اومد.آفرین %100قبول دارم.چون دارم
اینجا زندگی میکنم.
بسیار متشکرم.
نیلوفر   |2011-11-24 17:21:13
مصداق تویی آیت
زرتشت کهن را
ای نیک به گفتار
و به پندار و به
کردار
به امید دیدار
خیلی از
این جملات که آقای فرید نوشته بودن خوشم اومد
واقعا مصداق شما دوست عزیز هستش امیدوارم
همیشه در زندگیت موفق باشی....
عباس   |2011-12-01 10:47:18
اقاميلادمن ازنوشتهايت خيلي خوشم امدامدم
مالزي حتماباهات تماس ميكرم
yasi  - tashakkor   |2011-12-25 16:19:14
salam agha milad mamnon az matalebe mofideton .mano pesaram tasmim dashtim biaym
malezi vali vaghti matalebe shoma ro khondam nazaram avaz shod va fahmidam be
barnamerizie bishtari vase omadan niaz darim.be hamsaret ham salam
bereson.movafaghtar az hamishe bashi.
رضا   |2011-12-27 07:48:35
راستی ممنون از مطالب کاملت
علی   |2012-01-01 08:07:05
میلادجان ممنونم
خیلی زیاد بخاطر اطلاعات
فوق العاده سودمندت
بازهم ممنون
آرزوی
سلامتی و موفقیت روزافزون برای خودت و
خانواده محترم
Reza  - Tashakor   |2012-02-19 15:37:12
Salam,matalebetun kheily ba arzeshan,az shoma samimane tashakor
mikonam,omidvaram hamishe movafagh bashid.
میلاد   |2012-03-09 16:22:21
salam milad joon mamnon az site besyar por mohtava va amuzandat.az kholoose
niatet tashakor mikonam va barat arezooye movafaghiat daram.omidvaram roozi
berese ke hameye iraniha be IRAN bargardan
mohammad ali  - kar     |2012-03-17 04:48:47
kheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyli karet doroste agha mila **********
مسعود  - تشکر   |2012-08-10 06:54:27
آقا بسیار عالی بود. انشاا... یک در دنیا و صد در
آخیرت-البته باید بدونید که یک روزی که خیلی
هم دیر نیست نتیجه این کار خیرتون متوجه بچه و
همسرتون و خانوادتون میشه انشاا...
babak   |2012-08-28 10:31:11
vaghean moteshakeram damet garm

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
کانال ما در تلگرام
آگهی
تماس با ما

     فرم مشاوره و ارزیابی رایگان 

      اینجا را کلیک کنید                                                                                                                                                                                                                                   

       شماره تماس مالزی

     0060172013700

      تلگرام-واتس آپ - وایبر

      7 صبح الی 5 عصر به وقت ایران

             ایمیل 

   irantomalezi@gmail.com

قبل از تماس فرم مشاوره را تکمیل و ارسال نمائید. شماره تماس مالزی در لاین وایبر و واتس آپ فعال میباشد.ساعات تماس با شماره مالزی هر روز 7 صبح الی 5 عصر به وقت ایران .

اطلاعات به روز مالزی در این سایت

 www.irantomalaysia.com

اطلاعات مشمولین سربازی
توصیه ها مهم از زبان میلاد
در خبرنامه سایت عضو شوید
Powered by WebGozar

 برای عضویت در خبر نامه نامتان را در مستطیل اول و ایمیلتان را در مستطیل دوم وارد کنید سپس روی مستطیل ارسال به خبر نامه کلیک کنید.بعد از عضویت در این خبر نامه ، هر زمان که مطلب جدیدی در سایت بنویسم و هر تغییر یا ویرایشی در نوشته های موجود بدهم از طریق سیستم خبرنامه به شما اطلاع میدهیم یعنی به ایمیلی که در بالا وارد میکنید ارسال میکنیم .