سلام به همگی

امیدوارم که حالتون خوب باشه

امروز میخوام در مورد یکی از بهترین کالجهای زبان در مالزی براتون بگم .

این رو بدون رودربایستی بهتون بگم که این همه کالج زبان در مالزی و این همه موسسه آموزشی در مالزی وجود داره ، من خودم  شخصا اولین کالجی که مورد قبولم هست ف همین کالج آیمک هست ، یعنی اگه الان بیام ایران و دوباره بخوام برگردم مالزی زبان بخونم، 100% این کالج رو انتخاب میکنم برای زبان، و نکته مهم دیگه اینکه ، چندین نفر از همکارانم و دوستان صمیمی ام هم در این کالج دوره زبان گذرانده اند و همشون 100% راضی بودند.

من اول این رو گفتم که شما از کیفیت و تائید این کالج از نظر من خیالتون راحت باشه ، حالا میرم سر اصل مطلب و تمام جزئیات و خصوصیات این کالج رو براتون میگم ، تا دوستانی که میخوان این کالج رو انتخاب کنند برای آموزش زبان ، با دید باز بیان اینجا .


اسم کامل کالج :   International Malaysia Education Centre

اگه اولین حرف  هر کدوم از کلمه های بالا رو کنار هم بذارین میشه IMEC که اینجا دیگه خلاصه شده بهش میگن کالج زبان IMEC (آیمک).

             

                                         

موقعیت شعبه ها و خوابگاههای کالج زبان IMEC :

دوستان خوبم ، کالج آیمک ، 2 تا شعبه داره ، که خیلی هم به هم نزدیک هستند ، یکی از شعبه های کالج  واقع در کجنگ و در منطقه کانتری هایتس ، واقع شده ، که به جرات میگم منطقه کانتری هایتس یکی از زیباترین و امن ترین مناطق در مالزی هست ، خوب خودم هم در این منطقه چند ماهی زندگی کرده ام ، و انصافا منطقه به این قشنگی و سرسبزی توی مالزی ندیده ام  .

شعبه دیگر آیمک هم در برج هری تیج ( Heritage ) ، در منطقه سردانگ ( Serdang ) هستش ، که از نظر مکانی و نزدیک بودن به ایستگاه قطار و بزرگترین و بهترین مرکز خرید مالزی یعنی Mines  هم در کنار این برج هستش و تقریبا اکثر ایرانی ها که میان برای تحصیل و زندگی در مالزی ، در این منطقه زندگی میکنند چرا که در این منطقه به اکثر دانشگاههای مالزی نزدیک هست و اکثر مراکز خرید ایرانی هم در این منطقه هستند .

فاصله این 2 تا شعبه به همدیگه خیلی کمه و با ماشین تقریبا  10 دقیقه هستش.

خوابگاههای کالج هم در کنار شعبه کانتری هایت هست، و الان به تازگی کالج اومده شعبه کانتری هایت رو کلا جمع کرده که همه کارها یکجا باه و دانشجوها پیش هم باشند و الان همه دانشجوها در شعبه هریتیج هستند ( Heritage) .ولی خوابگاهها همچنان کنار همون شعبه کانتری هایت باقی موندند، که البته از خوابگاه تا کالج هم سرویس رایگان دارند و نگران نباشید.

این سردانگ و این برج هریتیج کجاست که کالج درش هست؟

سردانگ درواقع اسم یک شهر هست که تقریبا به کوالالامپور چسبیده که در بین دانشجویان خارجی به شهر دانشجویی معروف شده و خیلی هم منطقه مشهوریه. چرا مشهوره ؟

تقریبا اکثر دانشگاهها و کالج های مالزی در اطراف و نزدیک این شهر هستند با فاصله خیلی کم و به همین دلیل تعداد خیلی زیادی از دانشجویان در این منطقه زندگی میکنند، هم ایرانی ها و هم دانشجویان کشورهای دیگه .

مثلا داشنگاه UPM مالزی که یکی از بزرگترین دانشگاههای دولتی مالزی هست ، در سردانگ و در فاصله 5 دقیقه ای با کالج آیمک قرار دارد.

دانشگاه UNITEN هم در این شهر هست، دانشگاه UCSI و APIIT هم در فاصله 10 دقیقه ای مرکز سردانگ واقع شده اند، دانشگاه UKM هم در فاصله 15 دقیقه ای سردانگ واقع شده .

و از همه مهمتر یکی از بزرگترین و بهترین مراکز خرید و تفریحی توریستی مالزی به نام مرکز خرید ماینز در سردانگ واقع شده و دقیقا چسبیده به کالج آیمک هست.

و از طرفی،تقریبا 10 تا از رستورانهای مهم ایرانی و 3 تا سوپرمارکتهای بزرگ و مهم ایرانی هم در سردانگ هستند، که یکی از این سوپرمارکتهای ایرانی و 2 تا از این رستورانهای ایرانی دقیقا در زیر برج هریج هستند، همون جایی که کالج آیمک هست .

و باز هم یک مورد دیگه اینکهف یکی از نانوایی های ایرانی هم در همین سردانگ و در فاصله 3 دقیقه ای از کالج آیمک واقع شده .

و باز هم اشاره کنم که منطقه سردانگ یکی از مناطقی هست که همه نوع خونه ای از نظر قیمت میشه توش اجاره کرد ( برای اونهایی که میخوان خونه بگیرند) مثلا خونه از ماهی 800 رینگیت هست تا ماهی 3500 رینگیت.

و یک مورد خیلی مهم دیگه اینکه دقیقا روبروی کالج آیمک، ایستگاه قطار سردانگ هم وجود داره، که یا 2 رینگیت میتونید برید به مرکز شهر کوالالامپور ، ایستگاه تاکسی و اتوبوس هم به همه مناطق مالزی دقیقا روبروی کالج هست .

خوب همه اینها دست به دست هم داده اند که باعث بشن این همه دانجوی خارجی توی منطقه سردانگ باشند،و البته خود من هم تقریبا 2 سال از زندگیمون رو در سالهای گذشته در سردانگ بودیم.


رفت و آمد بین مسیر خوابگاه تا کالج :

خوشبختانه کالج زبان آیمک ، یکی از اولین موسسه هایی هست که برای دانشجویان سرویس رایگان داره . کالج آیمک ، چندین اتوبوس به طور رایگان برای دانشجویان در نظر گرفته که هر روز میتونند از کالج تا ایستگاه قطار و مراکز تفریحی و از خوابگاه تا جلوی درب کلاسها ، از این سرویسها استفاده کنند ، واقعا این هم یک مزیتی هست تو مالزی ، چون اینجا کرایه ماشین وحشتناک گرونه ، یادش بخیر من روز اول که سوار سرویس شدم ، میخواستم کرایه بدم که راننده کلی خندید و بعدش گفت رایگانه ، کلی هم خاطره با بچه های اون زمان تو سرویسها و رفت و امد داشتیم ، واقعا یادش بخیر ، امیدوارم که به شما هم خوش بگذره تو این کالج ، البته اگه انشاءلله ثبت نام کردین . وقتی که اومدین من برنامه سرویسها رو و ساعت دقیق حرکت و ایستگاهشون رو براتون میگیرم  .من خودم که ساعت حرکتشون رو تا چند روزی کف دستم مینوشتم .

                

                                 تصویر ایستگاه سرویسها در محوطه خوابگاههابرنامه های آموزشی مرکز تخصصی آیمک :

کلاسهای زبان و امکانات اموزشی زبان انگلیسی آیمک ، یه طوری طراحی شده اند ، که زبان آموزی که در سطح مبتدی و ضعیف  شروع به تحصیل میکنه ، بتونه خودش رو در کمترین زمان به بهتیرین سطح از زبان انگلیسی برسونه ، و همچنین کسانی که میخوان در سطوح پیشرفته تحصیل کنند ، در محیطی آرام و با استفاده از اساتید حرفه ای به سرعت به هدف خودتون میرسید، واقعا من خودم از اون زمانی که انتظار داشتم ، خیلی زودتر به مدرک زبان رسیدم .چون برنامه های آیمک رو استفاده کردم.


ساختار آموزشی در کالج زبان آیمک :

تمامی دروس زبان در آیمک به نحوی طراحی شده اند که شامل کلیه بخشهای Reading, Writing, speaking, listening

یعنی در هر هفته همه موارد بالا رو با شما کرا میکنن، و دروس و برنامه ها طوریه که شما به راحتی در بحث های انگلیسی ، سوال و جوابها و همکاری با استاد شرکت میکنید و اعتماد به نفس شما در صحبت کردن انگلیسی خیلی بالا میره و اینطوری در  در سریعترین زمان ممکن ، به سطح خیلی خوبی از زبان انگلیسی دست پیدا خواهید کرد.

هر استاد هم یک کلاس متعلق به خودش رو داره و کلاسها همه به تلویزیون 40 اینچ پلاسما به همراه دی وی دی و سیستم پیشرفته صوتی مجهز هستند .


استادان مرکز تخصصی آیمک :

مدیریت آموزش مرکز تخصصی آیمک ، بر عهده آقای آدام اسکورا از کشور کانادا هست ، اساتید هم از همه جا و همه رقم داره ، و نسبتا خوب و مهربان و باتجربه هستند ، یکی از استاداش اهل کشور انگلیس هست و یکی دیگه اهل کانادا هست و یکی دیگه از آمریکا ، از چین و مالزی و هند هم چند استاد داره و این اولین کالجی هست که من میبینم این هما اساتید NATIVE داره ، که این یکی از بزرگترین مزیتهای کالج به حساب میاد.

              

                                 تصویر یکی از اساتید در آیمک در کلاس درس

                                  

                            تصویر یکی دیگر از اساتید آیمک که اهل مالزی هست

                   

خوب تا اینجای کار با محل کالج و کیفیتش و استاداش آشنا شدید، هزینه ها، ویزا، خوابگاه، ساعت کلاسها و بقیه مواردی که باید در مورد این کالج بدونید.

هزینه های کالج زبان آیمک در دوره های مختلف :


شهریه کالج زبان آیمک به رینگیت
مذت زمان دوره
 1ماهه
2 ماهه
3 ماهه
4 ماهه
6 ماهه
8 ماهه
10 ماهه
هزینه 2158
4066
6449
8357
10273
13853
16306


نکته : موقع ثبت نام باید مبلغ 1250 رینگیت جهت اخذ ویزا ارسال کنید که این مبلغ از کل مبلغ دوره کم میشود

دوره امادگی آیلتس :

دوره آمادگی آیلتس هم در آیمک برگزار میشه و این دوره مال زمانی هست که شما دوره زبانتون رو گذرونده اید و هر کسی که خواست میتونه به طور دلخواه در دوره آمادگی آیلتس هم شرکت کنه،

طول دورشم 3 هفته هست معادل 75 ساعت

این دوره را فقط به کسانی میدهند که اول دوره های زبان انگلیسی آیمک رو گذرونده باشند،

در پایان دوره هم خود آیمک شما رو در آزمون آیلتش ثبت نام میکنه که هزینه آزمون آیلتس هم 610 رینگیت هست ، شما در هر کالج زبانی که باشید، باید برای دوره های کوتاه مدت آیلتس و همچنین آزمون آیلتس هزینه جدا بدید که دوره های آمادگی آیلتس در هر کالجی شهریش متفاوته ولی هزینه آمتحان آیلتس همه جای مالزی 610 رینگیت هست.

نکاتی در مورد شهریه و ویزا کالج آیمک :

1- شهریه ها به رینگیت مالزی هستند

2- همه هزینه های بالا رو باید زمانی که خودتون به مالزی رسیدید یکجا پرداخت کنید

3- هزینه را قسطی نمیشه پرداخت کرد و همش را باید یکجا در روزی که میرسید پرداخت کنید، مثلا اگر دوره 6 ماهه ثبت نام کرده اید باید 10273 رینگیت پرداخت کنید

4 - اگر بخواهید ویزای دانشجویی بگیرید باید حداقل 4 ماه ثبت نام کنید

5- کسانی که میخواهند ویزای دانشجویی بگیرند باید مبلغ 1250 رینگیت قبل از اومدن به مالزی به حساب کالج واریز کنند که این مبلغ از کل مبلغ دوره کم میشود

6- شرط گرفتن ویزای دانشجویی حداقل 18 سال و حداکثر 35 سال هست.

8- اگر بخواهید بالای 10 ماه هم شرکت کنید هیچ مشکلی نیست و هزینش رو میدید


آزمون تعیین سطخ و مشخص شدن اینکه درستون رو از چه دوره ای شروع کنید:

 توی کالج به هر ماه میگن LEVEL یا سطح، و توی کالج هم 10 تا Level داره که هر Level یا همون سطخ، یک ماه هست.

روزی که شما میرسید اینجا، از شما آزمون تعیین سطخ میگیردن و همون روز هم جوابش رو به شما میدهند و بهتون میگن از چه سطحی شروع کنید.

یک مثال ساده میزنم،

مثلا شما برای دوره 4 ماهه میخواهید شرکت کنید:

به مالزی میرسید و در آزمون تعیید سطح قبول میشید در سطح 4

حالا شما چون 4 ماهه ثبتنام کرده اید و هزینه 4 ماه رو میخواهید بدید، در واقع توی کالج میتونید سطح 4 و 5 و 6 و 7 رو بخونید ، اگه خواستید بقیه سطحهاش رو هم بخونید، باید هزینش رو بدید.


زمان ثبت نام و شروع کلاسها در آیمک در آیمک :


زمان ثبت نام و شروع کلاسها در کالج آیمک
سال
ماه
تاریخ شروع کلاس
مهلت ارسال مدارک
2013
اکتبر
دوشنبه 7 اکتبر
از امروز تا یکم اکتبر
2013
نوامبر
چهارشنبه 6 نوامبر
از امروز تا یکم نوامبر
2013
دسامبر
دوشنبه 2 دسامبر
از امروز تا 27 نوامبر


مدارک مورد نیاز برای ثبت نام :

1- همه صفحات پاسپورت حتی صفحه های خالی

2- یک قطعه عکس 3*4 رنگی

3- فرم تشکیل پرونده پر شده

نحوه ارسال مدارک برای من جهت انجام کارهای ثبتنامتون:

برای ثبت نام اولیه و گرفتن پذیرش ، نیازی به حضور خودتون و اصل مدارکتون نیست ، شما لیست مدارکی رو که در بالا گفته ام رو اماده کنید و همه را اسکن کنید و از طریق ایمیل برای من ارسال کنید ، من اینجا هر چند سری از مدارکتون که نیاز داشته باشم برای انجام کارهاتون پرینت میزنم و هر چند تا عکس هم که نیاز داشته باشم از همون عکسی که شما اسکن کرده اید و برام ارسال کرده اید خودم چاپ میکنم .


ساعت کلاسها در کالج آیمک :

روزهای شنبه و یکشنبه کالج تعطیله ، و همچنین روزهائی هم که تعطیل رسمی باشه کالج تعطیله.


برنامه کلاسها در کالج آیمک
روزهای هفته
ساعت کلاس ( صبح )
زمان استراحت و ناهار
ساعت کلاس ( عصر )
تعداد کل ساعت کلاسها در روز
دوشنبه
9 تا 12
1 تا 2 ظهر
1 تا 3
5
سه شنبه
9 تا 12
1 تا 2 ظهر1 تا 3 5
چهارشنبه
9 تا 12
1 تا 2 ظهر1 تا 3 5
پنج شنبه
9 تا 12
1 تا 2 ظهر1 تا 35
جمعه
9 تا 1

کلاس نیست
4.5


نکته : حداکثر تعداد دانشجو در هر کلاس 20 نفر میباشد.


 بهترین و بزرگترین مزیت کالج زبان آیمک :

یکی از بهترین مزیتهای کالج زبان آیک این هست که نمره آیلتس حداقل 6.5 را تضمین میکند و اگر کسی نیاور این نمره را، نصف شهریه اش برمیگرده.

بعد از پایان دوره های زبان هم دوره تخصی آیلتس داره که 72 ساعت هست .

بیمه پزشکی و خدمات درمانی برای دانشجویان در آیمک :

همه دانشجویانی که وارد آیمک میشن ، بیمه دانشجوی دارند که هزینه این بیمه در جدول هزینه ها هست و بیمه آیمک به این صورته که برای حوادث ناگهانی و بیمارستانی تا سقف 100000 رینگیت برای هر نفر هستش ، که این مزیت خیلی خوبیه، چون واقعا حادثه خبر نمیکنه و از طرفی هم هزینه بیمارستانی در مالزی بسیار وحشتناکه .

در فاصله 5 دقیقه ای آیمک ، کلینیکهایی در نظر گرفته شده که در صورت مشکل ،دانشجویان میتوانند به آن مراجعه کنند ، و در صورتی که در ساعت کلاسی خدائی ناکرده برای دانشجویان مشکلی ایجاد بشه ، کارمند آیمک دانشجو رو تا محل کلینیک همراهی میکنه .


وضعیت خوابگاه در کالج آیمک :

در مورد خوابگاههای آیمک هم خدممتون عرض کنم که این کالج خوابگاه داره ، هم برای آقایان و هم برای خانمها ، و هم برای کسانی که متاهل هستند و خوابگاههاش رو من خودم شخصا دوست دارم، هم به خاطر محیط بسیار آرام و هم به خاطر سرسبزیش

خوابگاه خانمها و آقایان و متاهلین کاملا جدا از هم میباشند .

خوابگاهها در واقع ویلاهای 3 خوابه هستند که :

هر ویلا 3 تا اتاق خواب داره که یکی از اتاق خوابها مستر میباشد و دوتای دیگر استاندارد میباشند ، و یک هال و پذیرائی و یک آشپزخانه .

اتاق مستر به اتاقی میگن که یک سرویس بهداشتی حمام و دستشویی در خود اتاق هست ولی 2 تا اتاق استاندارد در پذیرائی یک سرویس بهداشتی موجود میباشد که برای 2 تا اتاق استاندارد  مشترک میباشد .

در داخل هر اتاق تخت و تشک و کمد موجود میباشد ، و هر اتاق رو به یک نفر میدهند ، قسمت آشپزخانه و پذیرائی هم مشترک بین 3 نفر میباشد .

در قسمت پذیرائی هم شامل مبل و یک میز غذاخوری و تلویزیون و همچنین در آشپزخانه هم یک یحچال متوسط و کابینت و گاز گذاشتند برای استفاده دانشجویان .

حمام ها هم دارای آبگرمکن هستند .

در هر اتاق هم یک کولر موجود میباشد ، در قسمت پذیرایی هم یک کولر گذاشته اند .

دوستان دقت کنید که برای سکونت در خوابگاه شما خودتون باید وسایل زیر رو بخرید و یا با خودتون بیارید :

ملحفه رو تختی و بالش ، وسایل آشپزی از قبیل قابلمه و قاشق و لیوان و بشقاب و .........

بهترین راه این هست که شما روزی که میرسید حداقل یک ماه در خوابگاه باشید و بعد در حین این یک ماه با همه جا اشنا میشید و اگه خواستید به کمک ما خونه میگیرید ولی معمولا خوابگاههاش راضی کننده هستند .

دانشجویان زیادی هم هستند چون محیط خوابگاههای در یک منطقه خیلی سرسبز و آرام قرار گرفته اند ، تا آخر تحصیلشون در خوابگاه میمونند .

ولی در کل شما هر کجای مالزی و هر کالج و هر دانشگاهی که باشید ، به نظر من بعد از یکی دوماه اول به فکر گرفتن خونه باشید .

خوابگاههای آیمک هم برای یکی دو ماه اول که هیچ جارو بلد نیستین قابل تحمل هستند و هیچ جای نگرانی نیست .

اینجا هم من چند تا عکس از خوابگاهها براتون میذارم ، دقیقا خوابگاههای همین ها هستند و به همین شکل ، ولی خوب همونطور که میدونید ، توی این عکسها خوابگاهها رو برق انداخته اند و حسابی ترو تمیز کرده اند و از طرفی هم خوب هر چیزی عکسش قشنگتر از خودشه .

ممکنه شما روزی که میائین دقیقا با همچین صحنه ای روبرو نشید ولی خوب همین ها هستند با یه خورده بالا و پائین ولی توی عکسها هم نورپردازی خیلی تصویر رو زیباتر از خودش کرده .

 در اتاقهای ویلاها ، چون خیلی بزرگ هستند یا 2 تا تخت یک نفره گذاشته اند و یا یک تحت 2 نفره که اگه مهمون داشتین و یا مثلا یک ترم دانشجوها زیاد بودند به اتاق شما پناه بیارند ، ولی خوب تا به حا خیلی کم اتفاق افتاده که 2 نفر تو یه اتاق باشند ، مگر در مواقع ضروری.

             

                          تصویر یکی از اتاقهای ویلا در آیمک با تخت 2 نفره

            

                                         تصویر داخل هال و پذیرایی ویلاها 

          

                                  تصویر یکی از اتاقها با 2 تا تخت تک نفره

هزینه خوابگاه در آیمک :

هزینه خوابگاه برای هر نفر هم ماهیانه 850 رینگیت برای اتاق استاندارد و مبلغ 1000 رینگیت ماهیانه برای اتاق مستر هست که باید ماه به ماه به کالج پرداخت کنید ، خوابگاههای خواهران و برادران هم مجزا هست . هزینه خورد و خوراک هم با خودتونه .برای هر اتاق هم باید 1500 رینگیت پول پیش بدین و در اخر که خواستین از خوابگاه برید بیرون ، این 1500 رینگیت رو بهتون برمیگردونند .

امنیت در منطقه خوابگاهها و منطقه آیمک :

مسئولان شهرک کانتری هایتس یعنی همون جایی که آیمک و خوابگاهها هستند ، از دولایه درب امنیتی به علاوه 170 پرسنل نگهبان ، جهت برقراری امنیت منطقه ، بهره میبرند ، البته در منطقه کانتر هایت که کالج آیمک واقع شده ، اکثر شخصیتهای مهم و سیاسی مالزی زندگی میکنند و به جرات میتوان گفت که منطقه کانتری هایتس ، بالاترین امنیت را در مناطق مسکونی مالزی داراست .

و یک نکته برادرانه و صادقانه به شما دوستان خوبم در مورد خوابگاه :

من به همتون پیشنهاد میکنم که یک ماه اول و یا 2 ماه اول در خوابگاه باشید ، بعد خودتون یا با یک نفر دیگه یه خونه یا اتاق بیرون اجاره کنید ، چون هزینه خوابگاههاش یه خورده بالاست . البته چون جای سرسبز و خلوتی هست ، بعضی از مواقع  آدم دلش میگیره ولی یکی 2 ماه اول جای خوبیه و اگه دیدین که محیطش به دردتون نیمخوره ، من بهتون کمک میکنم که اتاق و یا خونه بگیرید ، و بهتون پیشنهاد میکنم که از این محیط آروم و خلوت برای درس خوندن استفاده کنید .

اگر هم هزینش رو دارید، به نظر من بهترین جا هست برای درس خوندن

امکانات تفریحی و ورزشی در محیط خوابگاهها :

در محیط خوابگاهها همه نوع امکانات تفریحی و ورزشی هست و شما میتونید به طور رایگان استفاده کنید ، مثلا امکاناتی که گفتم اینها هستند :

1- استخر شنا

2- سالن بدمینتون

2-سالن بدنسازی

4- سالن بیلیارد

5-زمینهای فوتبال

6- زمینهای بسکتبال و والیبال

7- شطرنج

8- ماهیگیری

9- دوچرخه سواری

10-سالن اروبیک

11/prtl-زمین تنیس

12 - تنیس رومیزی

13 – اینترنت وایرلس رایگان( نه داخل اتاقل بلکه در کنار استخر خوابگاه)


 خوب دیگه چیزی نمونده که بگم ، امیدوارم که این اطلاعات براتون مفید واقع بشه . اگه باز هم کسی سوالی داشت میتونه از طریق ایمیل بپرسه.

یاران خوبم ،لطفا در قسمت نظرات که زیر همین پست هست سوال نپرسید و فقط نظرتون را بنویسید ، هر سوالی براتون پیش اومد ، از طریق ایمیل ارسال کنید ، چون در قسمت نظرات سوالها جواب داده نمیشه و این قسمت فقط برای نوشتن نظرهای خوب شما در مورد این پست هست که من بدونم این مطلب براتون مفید بوده یا نه.پیشاپیش از نظرهای گرمتون ممنونم.+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
آدرس سایت:
عنوان:
 
+/- نظر ها
افزودن جدید
اميد  - تشكر   |2010-04-08 14:06:16
سلام

با تشكر از اينكه اين اطلاعات را در سايت
قرار دادي من شهريور ميام مالزي كالج ايمك

Bye
شهرزاد   |2010-04-10 05:37:43
با سلام
واقعا مثل باغ پراز گل می مونه
.دستتون درد نکنه بابت این عکسهای زیبا.
محبوبه  - انتخاب کالج   |2010-07-27 01:47:39
سلام خسته نباشید
من تاریخ 14 شهریور میام
مالزی.1)می خواستم در ثبت نام کالج imecبهم کمک
کنید.2) خوابگاه اتاق یکنفره هم داره؟ 3)از نظر
هزینه و اسایش خوابگاه بهتره یا خونه اجاره
ای؟ از لطفتون صمیمانه ممنونم.
mehdi h   |2010-07-31 12:28:37
saalam milad jan khobi?dadash man daram vase 13Aug miyam malezi.ye chand ruziro
mikhastam to ye hotel bemonam ta marahele sabte namam to IMEC gozarunde beshe ta
betonam badesh jaeero ejare konam benazaret jaee dg ro ejare konam behtare ya ke
az khabgahaye ounja estefade konam va aya khabgah ja vase ejare dare?darzemn man
mitonam shomar malezito dashte basham residam malezi azat komak begiram ?
mohamad   |2010-08-08 21:39:33
salam ba tashakor az shoma agha milad. man diplome hasam, mikhasam yek seri
etelat dar vorod be daneshgahaye malezi va dar morede pish daneshgahi behem
bedid, akhe man pish daneshgahi nadaram. dar morede daneshgahaye khobe malezi va
dolati va sharayete vorodesh ham begin lotfan. merci
آریا  - سلام   |2010-10-28 20:51:37
با سلام. آقا میلاد دستت شما درد نکنه بابت
اینهمه اطلاعات که در اختیار ما گذاشته اید یک
درود اهورایی تقدییم به شما.
ناشناس   |2011-05-21 12:38:03
جالبه که آقا میلاد گفتن تو قسمت نظرات سوال
نپرسد جواب نمیدم اما از این همه نظر فقط یه
چندتاییش سوال نبوده:))

آقا میلاد خیلی
مردی.دستت و مخصوصاً انگشتات واقعا درد نکنه.
hasti   |2011-11-15 09:52:27
vaghean karetoon aliye.bravo,,,,,,,,,
sima   |2011-11-24 01:20:54
merc babate in etelat
حمید   |2011-12-05 08:38:41
سلام
آقا میلاد خیلی بزرگوارین واقعا که
مطالبتون کمک زیادی می کنه و همه ابهامات رو
برطرف میکنه

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
کانال ما در تلگرام
آگهی
تماس با ما

     فرم مشاوره و ارزیابی رایگان 

      اینجا را کلیک کنید                                                                                                                                                                                                                                   

       شماره تماس مالزی

     0060172013700

      تلگرام-واتس آپ - وایبر

      7 صبح الی 5 عصر به وقت ایران

             ایمیل 

   irantomalezi@gmail.com

قبل از تماس فرم مشاوره را تکمیل و ارسال نمائید. شماره تماس مالزی در لاین وایبر و واتس آپ فعال میباشد.ساعات تماس با شماره مالزی هر روز 7 صبح الی 5 عصر به وقت ایران .

اطلاعات به روز مالزی در این سایت

 www.irantomalaysia.com

اطلاعات مشمولین سربازی
توصیه ها مهم از زبان میلاد
در خبرنامه سایت عضو شوید
Powered by WebGozar

 برای عضویت در خبر نامه نامتان را در مستطیل اول و ایمیلتان را در مستطیل دوم وارد کنید سپس روی مستطیل ارسال به خبر نامه کلیک کنید.بعد از عضویت در این خبر نامه ، هر زمان که مطلب جدیدی در سایت بنویسم و هر تغییر یا ویرایشی در نوشته های موجود بدهم از طریق سیستم خبرنامه به شما اطلاع میدهیم یعنی به ایمیلی که در بالا وارد میکنید ارسال میکنیم .