سلام

امیدوارم که تعطیلات عید ، بهتون خوش گذشته باشه

من وقتی از درس خوندن خسته میشم ، وقتی خیلی  دپرس میشم ، با جواب دادن به ایملهای زیبای شما و وب نویسی برای شما عزیزان ، واقعا انرژی و روحیه ام چند برابر میشه .

همون طور که میدونید ، از همه شهرها و مناطق ایران ، ایمیل دریافت میکنم ، و اکثر مواقع هم از تفریحاتم میزنم که شما دوستان منتظر جوابهاتون نشینین .

سعی کرده ام اگه ایمیل برام ارسال میکنید ف حداکثر 24 ساعت بعد جواب بدم .

شب ایمیل میزنی ، فردا صبح بیدار میشی ، میبینی میلاد یک طومار جواب برات ارسال کرده .

اگه کسی جواب ایمیلشو دریافت نمیکنه ، مطمئن باشه که اون ایمیل به دستم نرسیده ف و مجدد ارسال کنه .

بین این همه ایمیل ، بعضی وقتها ، یه ایمیلهای عجیبی برام ارسال میکنید ف که دوست دارم اون لحظه که ایمیل رو میخونم ، پنجره خونمون رو باز کنم و بپرم پائین ، پس مواظب باشید ، چون خونه ما طبقه 12 هست ، یه کاری نکیند دیگه این سلیت بدون میلاد بمونه .

حالا تو پست های آینده درباره این ایمیلهای عجیب بیشتر توضیح میدم .

و در کنار این هم ، اکثر اوقات ، یک سری ایمیلهایی دریافت میکنم ، که واقعا همه وجودمو خوشحال میکنه ، و عشق به خدمت رسانی و وب نویسی و اطلاع رسانی در من 121 برابر میشه .

خیلی خیلی خیلی خیلی ممنونم از لطف بی ریای این دسته از هموطنان خوبم و ازشون تشکر ویژه دارم ف امیدوارم که بتونم بهتون کمک کنم تا به زودی بیائید مالزی .

من اینجا میخوام چند تا از این ایمیلها رو ( البته تعدادشون خیلی زیاده ) براتون بذارم ، و در زیر هر ایمیل هم یک جواب در حد توانم مینویسم .

این هم دقیقا ایمیلهایی که طی این چند روز دریافت کرده ام :

 

ایمیل زیبای : Mohsen_zarei2007 ( این دوستمون اسمش رو ذکر نکرده بود من با اجازه ایشون مجبور شدم آدرس ایمیلی رو بذارک که برام ارسال کرده بود .

با سلام فراوان و خسته نباشید به شما ، امیدوارم همین قدر شاد و چر انرژی باشی .

من همیشه فکر میکردم اگه یه روز بخوام بیام مالزی با خیلی مشکلات روبرو میشم که ممکنه از اومدنم پشیمونم کنه ولی وقتی امروز سایت خوبت را دیدم روحیم چند برابر شد یعنی وقتی دیدم شما و خانم تان تونستید تمام مشکلات را به خوبی پشت سر بذارید من هم کلی انرژی گرفتم. امروزنشستم و تمام قسمت های سایت خوبتو خوندم و بدون که خسته هم نشدم.

واقعا دست گلت درد نکنه،خیلی مفید بود ،هر چند من بعضی از ان ها را توی سایتهای دیگه خونده بودم(منم مثل خودت اون یه میلیون سایت فارسی را چرخ زده بودم) ولی واقعآ بعضی از موارد که خیلی مفید هم بود برای اولین باربود که می دیدم، که آن ها رافقط  کسی مثل شما که واقعا با هاش سر وکار دارید میتونید بگید.به هر حال هنوز هم چند تا سوالی هست که نتونستم جوابش را پیدا کنم حالا انشا الله توی میل بعدی برات مطرح میکنم تا بتونی کمکم کنی.

البته یه چند تایی غلط املایی وتایپی هم داشتی که خوبه اونها را اصلاحشون کنی مثل هزینه خرید موتور یا  دوچرخه را  که فکر میکنم یه صفر اضافه گذاشته بودی. به هر حال خیلی زحمت کشیدی مطمئن باشی اونهایی که از سایت شما بازدید میکنند حتما کلی دعاتون میکنند چون واقعا یه جورایی خیلی دوستای ایرانیتو با اطلاعاتت راهنمایی میکنی.

 باز هم دستت درد نکنه و امید وارم به راحت ادامه بدی و مطمئن باش اگه من قسمتم شد و اومدم مالزی یکی از کسایی می شم که تو این راه با جون ودل کمکت میکنم و حاضرم مثل خودت یه راهنما برای کسانی باشم که قصد سفر برای ادامه تحصیلشون دارند.خیلی نوشتم میدونم اگه بخواهی هر روز یه چند تا از این نامه ها بخونی به زودی سایت را تعطیل میکنی. پس فعلا دیگه چیزی نمینویسم و بازهم ممنون .

جواب : دوست عزیز آقای یا خانم  Mohsen_zarei2007 ، بسیار ممنونم از این همه لطفی که دارید ف انشا<لله که شما هم به زودی تشریف بیارید . و ممنونم که غلط های املای رو ذکر کردین . البته اون صفر رو گذاشتم تا همه فکر کنند اینجا خرج گرونه و کسی نیاد ( برای تنوع بود ) .

 

ایمیل زیبای امیر حسین از مشهد :

سلام بر شما ای دوست گرامی

از 3 ماه پیش تا امروز دارم برای مالزی تحقیق میکنم که بیایم برای ادامه تحصیلم ، اکثر مواقع خیلی گیج میشدم و نمیدونستم چکار باید بکنم ، چون خیلی از موارد را بالا و پائین میشنیدم و راهنمائی میشدم .

بعد از اینکه سایت قشنگ شما را با این همه اطلاعات خوب دیدم ، اعتماد به نفسم خیلی زیاد شد ، زبان تشکر ندارم ، من از مشهد هستم ، هر زمانی که به حرم امام رضا (ع) بروم ، شما و همسرتان را حتما دعا میکنم ، هر چند دلم زیاد پاک نیست .

دیگر حرفی ندارم ، فقط میگم شیر مادرت حلالت آقا میلاد .

من خیلی سوال برای پرسیدن دارم ، ترجیح میدم تماس بگیرم ، شما بگید که چه ساعتی من زنگ بزنم ؟

جواب : جناب امیر حسین عزیز ، خیلی ممنونم از این ایمیل زیبا و مهربانت ، و مرسی به خاطر دل پاکت ، و مرسی به خاطر دعاهات ، این همه انرژی که در من میبینی ، همش حاصل دعاهای خیر شما و این ایملهای خوبتنون هست .

برای تماس با من شما میتونید از ساعت 7 صبح تا 8:30 شب به وقت ایران هر روزی که خواستین تماس بگیرید .

 

ایمیل پر محتوا و خیلی زیبای جناب دکتر نظری از شیراز :

عجب رسمیه ، رسم زمونه ، قصه برگ و باد و خزونه ، میرن ادمها از این زمونه ، از اونها فقط ، خاطره هاشون به جا میمونه .

سلام میلاد جان ، من دکتر نظری هستم از شیراز برایتان ایمیل ارسال میکنم .تصمیم ندارم به مالزی بیام ، اتفاقی وبسایت شما رادیدم ، و تقریبا 2 ساعتی غرق خواندن مطالبتان شدم . واقعا زیباست و دفتر خاطرات شیرین و جالبی ، برای شما و همسرتان .امیدوارم که هزار و سیصد ساله بشی و این دفتر خاطرات برای همیشه باقی بمونه . این ایمیل را فقط برای تشکر از شما ارسال کردم .

جواب : جناب دکتر عزیز ، نمیدانی واقعا بعد از خوندن این ایمیل زیبای شما ، چقدر به فکر فرو رفتم ، واقعا کلی فکر کردم که از همه زیباتر و مهربانتر باید شما باشید ، که با اون همه مشغله که پزشکان دارند ، این همه وقت گذاشتین مطالب رو خوندین و زحمت این ایمیل پر محتوا و زیبا را کشیدین .

من هم در این دیار غربت برای شما و خوانواده تان و جامعه پزشکان ایران و مردم مهربان شیراز آرزوی توفیق و سربلندی از درگاه ایزد منان دارم .

 

ایمیل مهدیه خانم با اشتیاق از تهران :

سلام ، سال نو را به شما و همسرتان تبریک میگویم آقای میلاد ، من همه مطالبی که نوشته بودید را مطالعه کردم ، دیگه سوالی ندارم ، باید زود فردا برم دنبال اماده کردن مدارک ، وای خدای من ، اگه بابام اینها این سایت شما را ببینند ، حتما باهاتون تماس میگیرند که کارهای منو انجام بدهید تا بیام مالزی.

من مالزی را خیلی دوست دارم ، ولی بابام اینها حساس اند و میگن باید خودمان بریم ببینیم چطوره ، حرفهای هیچ کس رو باور نکن ، ولی من مطمئنم اگه سایت خوب شما را ببیند دیگه خیالش راحت میشد .

آقای میلاد که این قدر با صبر این همه اطلاعات را نوشتی ، شما میتونید به من کمک کنید تا بیام مالزی ؟خیلی خیلی سچاسگذارم ازشما و از سایت خوبت.

جواب : سال نو شما هم مبارک باشه مهدیه خانم ، شما انگار که خیلی خوشحل هستین سایت منو دیدین ، ولی من از شما خوشحال ترم که شما اومدین و سایت منو خوندین ، انشالله که به زودی تشریف بیارین .

بله من در خدمتتون هستم ، برای گرفتن پذیرش از دانشگاه ایمیل بزنید تا رشته و دانشگاهتون رو مشخص کنیم ، بعد مدارکتون رو به جیمیل من ارسال کنید تا انشاءلله کارهاتون رو انجام بدم .

خوب دوستان ، ایمیلهای این دسته زیاده من دیگه همرو اسم نمیبرم ف بازم تشکر میکنم از همتون که این قدر مهربون هستین این همه نسبت به من لطف دارید .

فقط یه چیزی بگم : با این ایمیلهای خوب ، دیگه پنجره رو بستم و نمیپرم پائین ، چند روز دیگه هم اگه وقت شد یه چند تا از ایمیلهای عجیب رو میخوام بزارم ، فقط قبلش یه نفر بیاد اینجا که زبونم لال پنجره با ز نشه و میلاد هوووووووووووووووو کمممممممممممممممککککککککککککککککک.

خوب ، دیگه من باید برم بخوابم ، اینجا دیروقته ، تا چند مین دیگه هم صدای خروسمون بلند میشه .

همگی فعلا بای تا پست بعدی .

میلاد

 

ساعت : خروس خون صبح

+/-
نوشتن نظر
نام:
ایمیل:
 
آدرس سایت:
عنوان:
 
+/- نظر ها
افزودن جدید
اميد  - تشكر   |2010-04-08 13:43:50
ميلاد جان سلام

سايت خوبي داري و مطالب خيلي
خوبي در ان است

من را تشويق كرد به مالزي
بيام

تشكر بابت همه چيز
shadi  - سلام ازتون ممنونم   |2011-07-13 08:14:20
خیلی خوب بود باهاش حال کردیم
MAYLOVE  - SALAM     |2012-03-27 01:58:21
MAN JADIDAM

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 
کانال ما در تلگرام
آگهی
تماس با ما

     فرم مشاوره و ارزیابی رایگان 

      اینجا را کلیک کنید                                                                                                                                                                                                                                   

       شماره تماس مالزی

     0060172013700

      تلگرام-واتس آپ - وایبر

      7 صبح الی 5 عصر به وقت ایران

             ایمیل 

   irantomalezi@gmail.com

قبل از تماس فرم مشاوره را تکمیل و ارسال نمائید. شماره تماس مالزی در لاین وایبر و واتس آپ فعال میباشد.ساعات تماس با شماره مالزی هر روز 7 صبح الی 5 عصر به وقت ایران .

اطلاعات به روز مالزی در این سایت

 www.irantomalaysia.com

اطلاعات مشمولین سربازی
توصیه ها مهم از زبان میلاد
در خبرنامه سایت عضو شوید
Powered by WebGozar

 برای عضویت در خبر نامه نامتان را در مستطیل اول و ایمیلتان را در مستطیل دوم وارد کنید سپس روی مستطیل ارسال به خبر نامه کلیک کنید.بعد از عضویت در این خبر نامه ، هر زمان که مطلب جدیدی در سایت بنویسم و هر تغییر یا ویرایشی در نوشته های موجود بدهم از طریق سیستم خبرنامه به شما اطلاع میدهیم یعنی به ایمیلی که در بالا وارد میکنید ارسال میکنیم .